• Polski
  • English

Agencja celna

Zachęcamy do skorzystania z usług agencji celnej Pol-Mare, w której świadczymy kompleksową obsługę małych i dużych przedsiębiorstw. Agencja Celna Pol-Mare – złożona z agentów celnych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe – dokonuje odpraw celnych towarów w ramach procedur importowych, eksportowych i tranzytowych z całego zakresu taryfy celnej, a dla przesyłek wojskowych sprawną obsługę graniczną w oparciu o formularz NATO 302.

Sprawdzona agencja celna z siedzibą w Warszawie

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie na rynku spedycji. Naszą domeną jest transport ładunków strategicznych, niebezpiecznych, a także ponadnormatywnych. Działamy zarówno na lądzie, wodzie, jak i w powietrzu. Pol-Mare posiada sieć starannie wyselekcjonowanych agentów, którzy zostali sprawdzeni pod kątem bezpieczeństwa powierzonego im do przewozu ładunku, dzięki czemu możemy zapewnić profesjonalną obsługę logistyczną w niemal każdym zakątku świata. Kompleksowa opieka nad ładunkiem od momentu mocowania przez cały czas transportu gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo.

Agencja Pol-Mare: oddział Warszawa

Cenimy czas naszych Klientów, dlatego też wszelkie działania prowadzimy sprawnie, bez zbędnych opóźnień. Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowników, co gwarantuje pełen profesjonalizm firmy. Zapraszamy do kontaktu. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem, jak również mailowo.