• Polski
  • English

Transport fajerwerków

W Pol-Mare świadczymy wszechstronne usługi spedycyjne, oferując bezpieczny transport fajerwerków w miejsce docelowe. Na wysoką jakość naszych usług wpływa nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej, ale przede wszystkim odpowiednio wykwalifikowana kadra pracowników zajmujących się realizacją zleceń. Pragniemy zaznaczyć, że zajmujemy się organizacją transportu fajerwerków drogą morską, lotniczą oraz śródlądową, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Bezpieczny przewóz fajerwerków

Jako że fajerwerki zalicza się do towarów niebezpiecznych, wymagają one stosowania certyfikowanych opakowań, chroniących przed uszkodzeniem. Ponadto osoby zajmujące się ich transportem również są wyposażone w sprawdzone środki ochrony, a przy tym dysponują odpowiednimi uprawnieniami. Biorąc pod uwagę to, jak specjalistycznej wiedzy, przygotowania i wyposażenia wymaga transport fajerwerków, postaw na doświadczoną firmę spedycyjną, która z przyjemnością zajmie się realizacją Twojego zlecenia.

Pol-Mare – profesjonalny transport fajerwerków

Cenisz sobie możliwość współpracy ze specjalistami w swojej dziedzinie? Ważna jest dla Ciebie terminowość usług, dokładność oraz korzystne warunki? Jesteśmy przekonani, że podejmując się współpracy z Pol-Mare, będziesz zadowolony. Zachęcamy do skorzystania z krajowego i międzynarodowego transportu fajerwerków już dziś.