• Polski
  • English

Transport kontenerów morskich

Przewóz kontenerów

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i godnymi zaufania armatorami. Nasza oferta obejmuje wszelkie operacje przeładunkowo-składowe, a także dowozy i odwozy do i z portów morskich. Realizujemy transporty morskie ładunków drobnicowych (w tym drobnicy konwencjonalnej i skonteneryzowanej ) jak i masowych, zarówno tonażem liniowym jak i czarterowym.

Pol-Mare — specjaliści od przewozu kontenerów morskich

Posiadamy własną flotę samochodową, która obecnie składa się z 20 samochodów z naczepami podkontenerowymi z pełnym ADR-em. W ramach transportu drogowego kontenerów zapewniamy również: formowanie i rozformowywanie kontenerów, mocowanie ładunków w kontenerach oraz nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem.
Świadczymy usługi transportu drogowego na terenie: całej Unii Europejskiej, Ukrainy, Białorusi, Turcji i europejskiej części Rosji, a doświadczona i wyspecjalizowana kadra działu transportowego gwarantuje wysoką jakość usług oraz precyzyjnie dobrane środki transportu do przewożonego ładunku. realizowanych zadań. Załatwiamy niezbędne formalności i czuwamy nad każdym etapem powierzonych nam prac.

Bezpieczny transport drogowy kontenerów morskich

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego też stale podnosimy nasze kwalifikacje i szukamy kolejnych rozwiązań, które sprawią, że transport kontenerów będzie szybszy oraz bezpieczniejszy. Zachęcamy do kontaktu z siedzibą firmy w Gdyni lub oddziałem w Warszawie. Nasi pracownicy z chęcią rozwijają wszystkie wątpliwości, jak również udzielą wyczerpujących wyjaśnień.

Transport drogowy kontenerów