• Polski
  • English

Firma spedycyjna Pol-Mare

Na rynku spedycji działamy od 2001 roku. Specjalizujemy się w obsłudze transportu ładunków strategicznych, militarnych oraz niebezpiecznych wszystkich klas, jak również w transporcie ładunków ponadnormatywnych. Organizujemy tranzyt przesyłek krajowych i zagranicznych drogą lądową, morską, jak też lotniczą. Docieramy do wszystkich krajów na świecie, a dzięki szerokiej sieci agentów realizujemy transport typu „door to door”. Nasi pracownicy prowadzą nadzór nad załadunkiem towaru, jego mocowaniem, a następnie asystują podczas samego transportu. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo Twojego ładunku.

Chcąc odpowiednio zadbać o Klientów, nieustannie podnosimy kwalifikacje. Nadrzędnym celem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa spedycji, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi firmami. Wyróżniamy się między innymi:

  • – statusem upoważnionego przedsiębiorcy AEO (Authorized Economic Operator), a także członka założyciela Polskiej Izby Spedycji i Logistyki,
  • – systemem zarządzania jakością zintegrowanym z wewnętrznym systemem kontroli (certyfikat WSK i AQAP).

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania lub jesteś zainteresowany proponowanymi usługami – skontaktuj się z nami bądź odwiedź jedną z naszych placówek mieszczących się w Warszawie oraz Gdyni.

Od 2006 r. jesteśmy agentem Paramount Enterprises International.